🔴آیین تکریم و معارفه سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور فرماندار شهرستان هفتکل برگزار شد

🔴آیین تکریم و معارفه سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور فرماندار شهرستان هفتکل برگزار شد

⭕به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان هفتکل ؛ آیین تکریم و معارفه سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور عبدالرحیم دمساز فرماندار ومجتبی ظفری پور معاون پشتیبانی، توسعه منابع انسانی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان در محل دفتر فرماندار برگزار شد.

🔹فرماندار در ابتدای این آئین ضمن عرض خوشامدگویی بیان داشت: اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی جزء ادارات بسیار حائز اهمیت است که همواره با آحاد مردم سر و کار دارد همچنین این اداره جز سازمان‌های مهم کشوری است که باید از حقوق کارگران که اغلب به صورت کامل دیده نمی‌شود، دفاع و از ضایع شدن حق آنان جلوگیری کند.

🔹نماینده عالى دولت در شهرستان، بیان داشت: در حوزه تعاونی‌ها، استراتژی یا راهبرد ما این است که تعاونی‌ها می‌بایست، تعداد اعضا و میزان سرمایه‌هاشان متناسب با وظیفه و فعالیتی که می‌خواهند انجام دهند باشد و هر چه اعضا و سرمایه بیشتری داشته باشند قوی‌تر می‌توانند نقش آفرینی کنند.

🔹در پایان این آیین مجتبی سروستانی به عنوان سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان هفتکل منصوب و معارفه شد و از زحمات الیاس درویشی ریاست سابق تقدیر و تشکر گردید.

✅پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان هفتکل

55