🔴تشکیل جلسه شورای اداری با محوریت هماهنگی گرامیداشت هفته بسیج در شهرستان هفتکل

🔴تشکیل جلسه شورای اداری با محوریت هماهنگی گرامیداشت هفته بسیج در شهرستان هفتکل

⭕به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان هفتکل ، صبح امروز سه شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ جلسه شورای اداری با محوریت هماهنگی گرامیداشت هفته بسیج به ریاست عبدالرحیم دمساز فرماندار و با حضور سجاد کاظمی معاون فرماندار، سرهنگ باقری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ، سرهنگ خوبان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ، بخشداران و روسای ادارات در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

🔹در ابتدای جلسه فرماندار ضمن خیر مقدم و تبریک پیشاپیش فرارسیدن هفته بسیج ،بر برگزاری هرچه بهتر مراسمات ویژه در طول ایام هفته بسیج تأکید نمود.

🔹دمساز در ادامه به نقش و جایگاه بالا و تأثیرگذار بسیج در پیشبرد اهداف اسلامی در سطح کشور اشاره کرد و خواستار ارائه برنامه های مرتبط توسط اعضاء، جهت بررسی و اجرا در هفته بسیج شد.

🔹 فرماندار با تاکید بر بهره گیری از فضای مجازی در اجرای برنامه ها ، اظهار داشت : رسالت ما ایجاب می کند با استفاده از ظرفیت ها و ترویج و اشاعه فرهنگ بسیجی در جامعه زمینه ساز پیشرفت کشور باشیم.

🔹وی گفت : همه در جامعه اسلامی بسیجی هستند و هرکس که در این جامعه احساس مسئولیت کند بسیجی است.

🔹عالی ترین مقام دولت در شهرستان با بیان اینکه بسیج نماد انقلاب و برخاسته از خون پاک شهداست،افزود: بسیج در نخستین روزهای انقلاب با دور اندیشی حضرت امام خمینی (ره) تشکیل و نهادینه شد و امروز بسیج با پیروی از منویات مقام معظم رهبری در عرصه های مختلف نقش آفرینی می کند.

🔹وی خواستار همکاری و مشارکت تمام مدیران دستگاه های اجرایی در برنامه های گرامیداشت هفته بسیج در شهرستان شد.

🔹دمساز افزود : در هفته بسیج برنامه های متنوعی شامل غبارروبی مزار شهدا و دیدار از خانواده های معظم شهدا و برگزاری یادواره شهدا ، ویزیت رایگان در مناطق محروم ، دیدارو تجلیل از بسیجیان و رزمنده پیشکسوت،اهدای بسته های معیشتی،برپایی نمایشگاه اسوه و دیگر برنامه ها انجام خواهند گرفت.

🔹در پایان اعضای حاضر به طرح ارائه نظرات و پیشنهادات خود در خصوص هفته بسیج پرداخته و نکاتی را مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.

✅پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان هفتکل

156