🔴جلسه طراحی و تعیین تکلیف نقطه اتصال جاده خروجی شهرستان هفتکل با حضور مدیران کشوری و استانی

🔴جلسه طراحی و تعیین تکلیف نقطه اتصال جاده خروجی شهرستان هفتکل با حضور مدیران کشوری و استانی

⭕به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان هفتکل ، جلسه طراحی و تعیین تکلیف نقطه اتصال جاده خروجی شهرستان هفتکل به ریاست عبدالرحیم دمساز فرماندار و با حضور یدالله عزتی معاون شرکت زیرساخت و توسعه راههای کشور، کاظمی معاون فرماندار، محمدحسین دارش مدیر شرکت زیر ساخت و توسعه راههای استان و کارشناسان فنی شرکت زیر ساخت و توسعه راههای استان و کارشناسان اداره کل راه و شهرسازی و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید .

🔹در این جلسه سه طرح پیشنهادی نقطه اتصال جاده خروجی جهت برگشت لاین جاده خروجی به شهر از سمت شهرستان باغملک توسط کارشناسان مطرح و مورد بررسی قرار گرفت .

🔹دمساز در این جلسه با اشاره به اینکه درخواست عموم مردم شهرستان عبور لاین برگشت از درون شهر می باشد ، اظهار داشت : با توجه به طرح های پیشنهادی باید بررسی دقیق و کارشناسی شود تا طرحی که انتخاب می شود از همه جهات و ایمنی بررسی و یک شرایط جذابی را ایجاد کند که مردم انتخاب کنند که وارد شهرستان شوند .

🔹 دمساز با تاکید بر اینکه طرح پیشنهادی باید به گونه ای باشد که لاین ورود به شهرستان اصلی و عبور از کمربندی فرعی باشد ، گفت : اجرای این طرح و عبور لاین برگشت از درون شهر هفتکل باعث رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار خواهد بود.

🔹 در ادامه جلسه کارشناسان مربوطه در خصوص طرح های موجود نقطه نظرات خود را مطرح و به گفتتگو پرداختند.

223