🔴پیام تقدیر فرماندار هفتکل از حضور با شکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس

*🔴پیام تقدیر فرماندار هفتکل از حضور با شکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس*

⭕به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان هفتکل ، عبدالرحیم دمساز در پیامی از حضور باشکوه مردم شریف شهرستان هفتکل در راهپیمایی روز جهانی قدس قدردانی کرد.

🔹متن پیام به شرح ذیل است :

🔹حضور پرشور و با صلابت مردم مومن و روزه دار شهرستان هفتکل در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس، نشان از عزم و اراده مردم در حمایت از آرمان فلسطین، و قدس شریف است .

🔹حضور با شکوه مردم در مراسم روز جهانی قدس امسال ، یک بار دیگر و همچون همیشه به ندای بنیان‌گذار فقید جمهوری اسلامی امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای لبیک گفتند و موجب دلگرمی ملت های ستمدیده جهان شدند.

🔹دشمنان بدانند که مردم عزیز ما تحت لوای رهبر معظم انقلاب، یکپارچه و متحد، چه در عرصه ی نرم و چه در عرصه سخت، پای ارزش های انقلاب اسلامی و پاسداشت خون پاک شهدا، مستحکم و ثابت قدم ایستاده‌اند.

🔹اینجانب بر خود لازم می دانم از حماسه حضور آگاهانه و مبتنی بر دشمن شناسی مردم همیشه در صحنه شهرستان هفتکل قدردانی کنم. یقینا مردم وفادار، زنان و مردان مقاوم ایران اسلامی خصوصا مردم شهرستان هفتکل در راه پیمودن و تحقق آرمان های والای بیداری اسلامی مصمم هستند و در سایه ی پیروی از منویات داهیانه مقام معظم رهبری تا صبح پیروزی این راه را ادامه می‌دهند.

*✅پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان هفتکل*

20
اخبار مرتبط