⭕بازدید میدانی فرماندار هفتکل از وضعیت بازار در شهرستان

🔴عبدالرحیم دمساز : انتظار ما از جامعه صنفی شهرستان که همیشه و همه حال در کنار نظام و مردم بوده‌اند این است که، در برخورد با مردم جوانب انصاف و تخفیف را مدنظر قرار دهند.

⭕بازدید میدانی فرماندار هفتکل از وضعیت بازار در شهرستان

🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان هفتکل ، صبح امروز عبدالرحیم دمساز فرماندار به همراه سرهنگ خوبان فرمانده انتظامی ، سرگرد میرنام فرمانده سپاه و بازرسان جهاد و اتاق اصناف از وضعیت بازار بمنظور بررسی موجودی کالاهای اساسی در بازار و میزان افزایش قیمت ها از چندین واحد صنفی بازدید کرد .

عالی ترین مقام دولت در شهرستان با تاکید بر ، برخورد جدی با اخلال گران بازار و نظارت بر واحدهای صنفی بیان داشت : عزم جدی بین دستگاه‌های نظارتی و ذیربط برای برخورد با متخلفان در بازار به وجود آمده است ، لازم است دستگاه های متولی نیز بر توزیع عادلانه کالاهای اساسی بین واحدهای صنفی نظارت دقیق تری داشته باشند .

🔹فرماندار در این بازدید گفت :انتظار ما از جامعه صنفی شهرستان که همیشه و همه حال در کنار نظام و مردم بوده‌اند این است که، در برخورد با مردم جوانب انصاف و تخفیف را مدنظر قرار دهند.

🔹گفتنی است در این بازدید فرماندار بهمراه مدیران و روسای دستگاه‌های مربوطه با پیاده‌روی در سطح بازار و سرکشی به چندین واحد صنفی در شهر نظیر فروشگاه‌ های تامین کالای اساس ، لوازم خانگی، خواروبارفروشی‌ها، و …… بر قیمت‌ها و نحوه توزیع اقلام نظارت نمودند.

✅پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان هفتکل

18
اخبار مرتبط