🔴پیام تبریک فرماندار هفتکل به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج

🔴پیام تبریک فرماندار هفتکل به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج

⭕به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان هفتکل، عبدالرحیم دمساز فرماندار در پیامی ضمن تبریک هفته بسیج، پایه‌گذاری این نهاد مردمی را ابتکاری ماندگار از سوی معمار کبیر انقلاب دانست که امروز به شجره ای طیبه و درختی تناور و پرثمر تبدیل گشته است.

🔹 متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

🔹پایه گذاری بسیج از سوی معمار کبیر انقلاب ابتکاری ماندگار است که امروز به شجره ای طیبه و درختی تناور و پرثمر تبدیل گشته و در سایه‌ی آن، ملت های مظلوم و مستضعف جهان، مقاومت، ایستادگی و پیروزی را تجربه کرده اند.

🔹بی تردید بسیج با الهام از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم، نسبت به گفتمان سازی، تحول خواهی، تقویت روحیه خود باوری و کار جهادی گام برداشته و بر این مبنا می‌تواند همواره ثابت قدم باشد.

🔹بسیج دریایی از معانی و مفاهیم عمیق معنوی است که ولایت مداری، ایمان و از خودگذشتگی، شور و شعور و بصیرت را می توان در رهروان این راه الهی ارزشی به وضوح دید، راهی که باعث شد جوانان این دیار با قدم نهادن در آن در طول هشت سال جنگ تحمیلی سرافرازانه از وطن و میهن اسلامیشان در برابر متجاوزان دفاع کرده و اکنون نیز با تداوم این مسیر الهی، انقلاب و نظام اسلامی را از گزند و آسیب بدخواهان در امان نگه داشته است.

🔹بی شک ملت شریف ایران اسلامی همواره قدردان خدمات بسیج مستضعفان بوده و هیچ گاه نقش این نیروی پرصلابت را در حفظ تمامیت ارضی و دفاع از مرزهای میهن اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس و در ادامه آن خنثی سازی توطئه های دشمنان از یاد نخواهند برد.

🔹اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره فرمانده بسیجی جبهه مقاومت، سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی، این هفته را به بزرگ پرچم‌دار دفاع مقدس امام خامنه‌ای (مد ظله العالی)، خانواده‌های بزرگ شهدا، جانبازان، ایثارگران و بسیجیان ولایتمدار ، اقشار و نهادهای مختلف تبریک می‌گویم و دوام توفیقاتشان را از خداوند منان مسألت دارم.

🖋️عبدالرحیم دمساز
فرماندار شهرستان هفتکل
آبان ۱۴۰۱

✅پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان هفتکل

70